OTROKOVICE - TASOVICE

FC VIKTORIA OTROKOVICE - TJ SOKOL TASOVICE

BRANKY: 12. min SILNÝ, 77. min KOVAŘÍK - 38. min HORÁČEK, 84. min KIRSCHNER

STATISTIKA: FAULY 24-15, STŘELY: 4-5, MIMO: 4-2, ROHY: 2-2, OFSAJD: 4-2

ŽK: 57. min Kryšpín, 84. min Šuranský - 42. min Švarc, 68. min Hrobař, 89. min Kirschner

HLAVNÍ ROZHODČÍ: KŮRKA

POMEZNÍ ROZHODČÍ: REICH, NÁPRAVNÍK

DELEGÁT: MUŽÍK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Mička (C), Blahoudek, Šrámek, Kirschner (90. min Lašák), Horáček, Hrobař, Paul (86. min Svatoš), Veselý, Čermák (83. min Bula), Švarc

SESTAVA OTROKOVIC: Balážik, Juráň, Juhás, Šuranský, Vavruša (C), Hlava (79. min Skřivan), Silný, Kovařík, Foltýn, Kryšpín (58. min Němec), Mlýnek

Tasovice čekal zápas na horké půdě týmu z horní poloviny tabulky, odjížděly s cílem neprohrát a napravit reputaci ze středečního utkání. Do vedení se dostali domácí, do přestávky se podařilo vyrovnat Horáčkovi. Druhá půle nabídla velkou šanci Kirschnerovi, kličkou obešel gólmana, ale míč skončil na tyči. Znovu se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš, vzápětí šli domácí ze standardky opět do vedení. Tasovičtí ale nerezignovali, v závěru utkání se prosadil hlavou Kirschner a zajistil hostům zaslouženou remízu. Aktéři předvedli dobrý a dramatický fotbal.