TASOVICE - ROSICE

TJ SOKOL TASOVICE - FC SLOVAN ROSICE

BRANKY: 37. min MIČKA - 68. min MALATA P. p.k.

STATISTIKA: FAULY 18-26, STŘELY: 3-6, MIMO: 1-2, ROHY: 3-3, OFSAJD: 3-3

ŽK: 21. min Helebrant, 67. min Mička - 34. min Makiš, 66. min Polák, 66. min Malata P., 74. min Chlup

HLAVNÍ ROZHODČÍ: SÁGL

POMEZNÍ ROZHODČÍ: KLEMENT, MACHAČ

DELEGÁT: BLAŽEK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Mička (C), Blahoudek, Veselý, Horáček, Hrobař (72. min Svatoš), Bula, Kirschner, Čermák, Helebrant, Švarc

SESTAVA ROSIC: Balčirák, Vítámvás, Makiš (81. min Pecha), Pšikal, Havlásek (68. min Foral), Land, Ullmann (90. min Těžký), Malata P. (C), Selinger, Chlup, Polák

Domácí předvedli výborný, bojovný fotbal plný šancí, hosté vycházeli ze zajištěné obrany, pouštěli se hlavně do brejků. Nadějné příležitosti měl v první půli Helebrant, Kirschner a Hrobař, ale jejich střely létaly mimo bránu. Jediným úspěšným aktérem byl ve 37. minutě Mička, který zužitkoval Horníčkův centr do vápna. Po přestávce se dvakrát objevil sám před hostujícím gólmanem Kirschner, ve vzájemném souboji byl vždy úspěšný, ale pokaždé zabránil gólu obránce Rosic. O plichtě rozhodla 67. minuta, kdy hosté kopali penaltu. Měli přitom velké štěstí, protože první ránu Šebela vyrazil, bohužel jen před sebe a na dorážku už nestačil.