BRANKY: 22. min PAUL, 32. min BULA, 56. min KIRSCHNER - 61. min VÍCHA p.k.

STATISTIKA: FAULY 20-10, STŘELY: 6-1, MIMO: 3-1, ROHY: 3-3, OFSAJD: 2-3

ŽK: 42. min Blahoudek, 75. min Hrobař - 73. min Svoboda, 87. min Malý

DELEGÁT: RACEK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Mička (C), Blahoudek, Kirschner (89. min Pejchal), Horáček, Hrobař, Paul (71. min Svatoš), Veselý, Čermák, Švarc

SESTAVA BYSTŘICE: Mrňous, Chocholáč, Holý (C), Vícha, Zbytovský, Svoboda, Šponar, Malý, Sklenář (80. min Mitáš), Padrtka, Zich (46. min Prášil)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Domácí podali lepší výkon, hosté byli nebezpeční pouze k hranici 16 metrů. Ve 22. minutě využili chybu hostujícího gólmana, který vyrazil střelu Hrobaře přímo k Paulovi, a ten dostal svůj tým do vedení. O deset minut později zvyšoval Bula a tak šli Tasovičtí na přestávku s dvoubrankovým náskokem. V 56. minutě opět využili zaváhání bystřického brankáře a zásluhou Kirschnera vedli už 3:0. Hostům se podařilo jen korigovat výsledek, v 61. minutě po faulu ve vápně proměnil nařízený pokutový kop Vícha.