POLNÁ - TASOVICE

HLAVNÍ ROZHODČÍ: BUČEK

POMEZNÍ ROZHODČÍ: BARTOŇ, LÍKAŘ

DELEGÁT: BRTNÍČEK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Krátký, Mička (C), Blahoudek (46. min Čermák), Veselý, Horáček, Hověz, Paul (76. min Svatoš), Juhaňák (61. min Czucz), Helebrant, Švarc

SESTAVA POLNÁ:  Skočdopole, Bambula, Krčál (76. min Lančarič), Caha, Šuta, Pražák, Hron, Kavka, Škacha (68. min Krejčí), Kučera (73. min Klíma), Fadrný (C)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - WEB SOUPEŘE

Na začátku zápasu musel být v pohotovosti Skočdopole, který zamezil Paulovi k úvodní brance. Slavoj odpověděl pokusem Kavky, jenž orazítkoval tyčku. Za chvíli už se Polná radovala, když se po samostatném průniku prosadil Šuta. Ve 20. minutě prošel obranou Kavka a vybídl ke skórování Škachu, který se nemýlil 2:0. Po půlhodině hry hosté opět ožili a měli dvě čisté šance, které polenský brankář zneškodnil. Jednou pak za něj zaskakoval na čáře Fadrný. Jak nakládat s gólovkami ukázal hostům těsně před pauzou Šuta, který měl po přihrávce Kavky snadnou práci trefit odkrytou branku. „Jsem rád, že jsem dal dva góly, ale důležitější je, že jsme podali dobrý týmový výkon a tři body zůstaly doma,“ radoval se nejlepší hráč zápasu Šuta. Na začátku druhé půlky byli hosté aktivnější, ale dopláceli na slabou produktivitu. Helebrant branku přestřelil. Naopak Pražák se po rohu nemýlil a hlavou určil konečný výsledek. A to i proto, že v závěru se už žádná z obrovských šancí neujala.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Středeční dohrávka se hrála o šest bodů, obě družstva nutně potřebují body k odpoutání se od chvostu divize. Zápas přinesl vyrovnaný fotbal s urputnými souboji o míče. Rozdíl mezi soupeři byl v produktivitě využívání šancí, Tasovickým nestačily ani jasné tutovky. Porážka jde na vrub i špatné defenzivní činnosti hostů.